Jak zmniejszyć ilość alergenów w domu

Jak zmniejszyć ilość alergenów w domu

Jeśli nie wiesz, że członek rodziny, jak reagować na zwierzę, poświęć trochę czasu ze sobą psa lub kota. Za pomocą tej metody można określić jako alergię swojego zwierzaka. Trochę mniej przytulanie zwierzaka. Spróbuj przekonać alergię uzyskać zwierzę, które nie powoduje alergii, takich jak żółw lub gigantyczny wąż. Trzymaj psa na świeżym powietrzu! Pies lub kot na ulicy zachować, oczywiście, zmniejszyć ilość alergenów w domu.  Sprzedam filtr HEPA. Wysoka wydajność filtra cząstek stałych powietrza pochodzenia zwierzęcego, martwych komórek skóry, prawie wszystko usuwa. Przenośny i piece mogą być rejestrowane w formie istnieje. Ostatnio nawet cały dom może czyste powietrze.  Kąpać psa raz w tygodniu! Mój ulubiony razy w tygodniu kąpać, aby znacznie zmniejszyć ilość alergenów w domu.

 

Wybór zwierzęcia świadomy wybór

Gospodarstw domowych, prawie połowa jest pies lub kot. One są częścią naszego życia, w wielu miejscach, członkowie prawdziwej rodziny. Alergia z ludźmi, jednak nie zaszkodzi sprawdzić je dokładnie, zanim wybrać zwierzę?  Zwierzęta nie tylko podnieść na duchu. Uczą nas przyjąć, dostosować się, a ja nie czuję się w samotności. Dzieci mogą dowiedzieć się właściciela zwierzęcia podczas odpowiedzialności. Faworytami jego życie, ale ich zniszczył. Alergia z ludźmi, jednak nie zaszkodzi sprawdzić je dokładnie, zanim wybrać zwierzę? http://agrawka.info/

Oczywiście, nie jest łatwo oprzeć się osobliwy ładny i puszysty, że chcę zabrać cię do domu mamy i kochamy. Zanim jednak zabrać do domu zwierzę, to nie boli, jeśli nie Jesteś na bieżąco z tym, co może mieć wpływ na nasze zdrowie. Alergia szczególnie uważać, aby wybrać zwierzaka. Ważne jest nie tylko kochać, ale i bezpieczne dla otoczenia.  Ładny, ale nie mogę wytrzymać bliskość? Ludzi około dziesięciu procent masz alergię na zwierzęta. Astma dwadzieścia-trzydzieści procent objawów u zwierzęcia alergię. W dużej mierze, to może powodować reakcje alergiczne u zwierzaka. Skórę, powietrzno-włosy, łuski, śliny, ale ich moczu mogą powodować reakcje alergiczne.

Chociaż wiele z tego, co podejrzewałem, ale zwierzę futra jest najważniejszym alergenem. Oczywiście, włosy mogą przenosić pyłek, kurz i inne szkodliwe alergeny. Najczęściej trzymają w domu zwierzęta, pies, kot, chomik, ptak, królik, mysz, szczur. Ale rozmiar jest znacznie więcej, czy tylko w przestrzeni kosmicznej, przeprowadziła koń, krowa, koza, kura, Gęś, kaczka może również powodować problemy. To nie jest łatwe dla zwierząt-alergicy, ponieważ, jeśli dom nie jest zbyt dobrze zaznajomieni z nimi, rodzinę na każdym kroku spotykają się zwierzęta, które są czasami właściciele nawet w krótszym czasie wolałabym, aby go zamknąć.

 

Alergeny w powietrzu

Nie tylko obecność zwierząt w pióro od poduszki często może powodować problemy. Wszystkie takie  arkusze zwiększenia ekspozycji na alergen, alergia nic nie korzystać. Wymienić coś, że to nie pióra, strach na wróble, lub jeśli stosujemy się do piór, aby pokryć niektóre inne materiały do poduszki. Być dobrymi zamkami!

Odchody ptaków bakterii może być źródłem. Najmądrzejszym rozwiązaniem dla klientów z alergią, jeśli takie zwierzęta, których nie ma futra, futro, minimalne szanse pasożytów na nim, i odchody nie może powodować alergie. Na przykład, ryby.. faktycznie, akwarium trzeba zrobić wiele, i zwiększyć wilgotność w pomieszczeniu. Powszechne i błędne pojęcie, że będzie lepiej jak zwierzęta, otrzymujemy, że krótkie włosy. Ponieważ jest to o wiele więcej peeling, niż Długość włosów i ilość źródło problemu. Jak już mówiono alergenów w wielu przypadkach, mocz zwierzęcia i śliny. Ostre objawy, zapalenie oczu, katar sienny może również prowadzić do psa, zieleń, łąki szczyt i skontaktuj się z administratorem.

Jedno jest pewne, niestety, te zwierzęta, które już okazały się reakcja alergiczna, najlepiej zabrać ze sobą krewnego, przyjaciela, daj mu daleko. Spróbuj tymczasowo usunąć zwierzę, za kilka dni lub tygodni, ale nie jest prawdopodobne, że znacznie większą poprawę, według niektórych badań, średnio dwadzieścia siedem konieczne jest, aby poziom alergii być dopuszczalne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *